Od 24 listopada wszystkie książki Wydawnictw Uniwersytetu Warszawskiego są do kupienia w księgarni Liber przy Krakowskim Przedmieściu 24.

Wydawnictwa UW działają od 1956 r. Rocznie WUW opracowuje ponad 150 nowych tytułów książkowych i wydaje 12 czasopism. Wśród tytułów książkowych są głównie te o tematyce naukowej i popularnonaukowej oraz podręczniki akademickie.

W księgarni Liber tomy wydane przez Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego można kupić ze zniżką. Autorzy i redaktorzy naukowi publikacji WUW zapłacą za swoje publikacje kwotę z 25-procentowym rabatem. Pracownicy UW i studenci UW otrzymają na publikacje Wydawnictw UW 8 proc. rabatu.

Księgarnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9-19 oraz w soboty i niedziele w godz. 10-18.

Dział handlowy WUW nie będzie już prowadził sprzedaży publikacji.