Program studiów Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim zajął pierwsze miejsce w rankingu Eduniversal Best Masters 2021 w kategorii programów MBA w regionie Europy Wschodniej. Kierunek prowadzony jest przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania Wydziału Zarządzania UW.

Eduniversal Best Masters to ranking najlepszych studiów magisterskich w obszarze zarządzania oraz programów MBA na całym świecie. Zestawienie przygotowuje niezależna, międzynarodowa organizacja Eduniversal.

 

W 2021 roku tematem przewodnim rankingu było zarządzanie kreatywnością, innowacje i myślenie projektowe. Przeanalizowano ponad 22 000 kierunków studiów magisterskich oraz MBA prowadzonych w 154 krajach całego świata.

 

Pierwsze miejsce w regionie Europy Wschodniej zajął program Executive MBA@UW. To studia z 30-letnią tradycją. Były pierwszym międzynarodowym programem MBA w Polsce. Powstały we współpracy z University of Illinois at Urbana – Champaign (USA) przy wsparciu fundacji Forda i Mellona oraz USAID. Pozwoliły wykształcić pracowników najlepszych kadr menedżerskich w Polsce. Absolwenci kierunku od wielu lat zasiadają w zarządach wiodących firm i instytucji w kraju i za granicą. Program MBA@UW ma akredytacje międzynarodowych organizacji AMBA oraz EQUIS.

 

Więcej informacji na temat wyników Eduniversal Best Masters dla kierunków studiów magisterskich prowadzonych przez Wydział Zarządzania UW dostępnych jest na stronie Wydziału Zarządzania UW: www.wz.uw.edu.pl.

 

Szczegółowe informacje dotyczące rankingu EDUniversal Best Masters 2021 znajdują się na stronie: www.best-masters.com.