„Innowacyjny uniwersytet – tworzenie i realizacja programów publicznych” to bezpłatne, dwusemestralne studia podyplomowe dla pracowników UW. Studia zostały przygotowane w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP).

Uczestnicy studiów pozyskają wiedzę o tworzeniu i realizowaniu na uczelniach projektów innowacyjnych oraz społecznie użytecznych, których przykładem jest program aplikacyjnych prac dyplomowych. Słuchacze wraz z wykwalifikowanymi wykładowcami podejmą też problematykę funkcjonowania uczelni w warunkach zmian prawno-instytucjonalnych.

Studia są skierowane zarówno do pracowników administracyjnych, jak i naukowych.

Zajęcia będą prowadzone w trybie zaocznym przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych. Pierwszy zjazd został zaplanowany na 28 i 29 lutego. Rejestracja rusza 15 stycznia i odbywa się poprzez system IRK. Przygotowano 35 miejsc.

Szczegółowe informacje >>

Program studiów >>