Już niedługo na UW rozpocznie się sesja egzaminacyjna. Z tej okazji Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie po raz kolejny wydłuża godziny pracy w ramach akcji „BUW dla sów”. Prawie codziennie od 21 stycznia do 2 lutego biblioteka będzie czynna do 5.00 rano.

Zimowa sesja egzaminacyjna na Uniwersytecie Warszawskim potrwa w tym roku od 26 stycznia do 8 lutego. Studenci przygotowujący się do zaliczeń semestralnych również i tym razem będą mogli całą noc korzystać z przestrzeni i zasobów Biblioteki Uniwersyteckiej podczas akcji „BUW dla sów” organizowanej od kilkunastu lat.

 

Przez dwa tygodnie, z kilkoma wyjątkami, biblioteka będzie otwarta do 5.00 rano, czyli do odjazdu pierwszego porannego autobusu. W soboty 26 stycznia i 2 lutego BUW będzie czynny w godz. 9.00–21.00, a w niedziele 27 stycznia i 3 lutego w godz. 15.00–20.00.

 

Od godziny 22.00 do 5.00 rano będą dostępne dla czytelników Informatorium, Czytelnia Ogólna i Wolny Dostęp (poziomy 1, 2, 3). Po godz. 22.00 (od poniedziałku do piątku) oraz w niedziele nieczynne będą Wypożyczalnia i Magazyn.

 

Warunkiem skorzystania z biblioteki jest okazanie ważnej karty bibliotecznej.

 

Szczegółowe informacje dotyczące godzin pracy BUW znajdują się pod adresem: www.buw.uw.edu.pl