28 stycznia rozpoczyna się sesja egzaminacyjna. Żeby studenci mogli się do niej przygotować, Biblioteka Uniwersytecka po raz kolejny organizuje akcję „BUW dla sów”. Od 20 do 31 stycznia będzie czynna do godziny 5 rano.

Koniec semestru studenci spędzają na przygotowaniach do kolokwiów i egzaminów. Biblioteka Uniwersytecka po raz kolejny wyszła naprzeciw oczekiwaniom wszystkich nocnych marków i przedłużyła godziny otwarcia do 5 rano, czyli do pierwszego porannego autobusu.

 

Akcja „BUW dla sów” odbędzie się od 20 do 31 stycznia. W tym czasie wszyscy posiadacze ważnych kart bibliotecznych będą mogli wejść do biblioteki i skorzystać z księgozbioru do wczesnych godzin porannych. Wyjątkiem są weekendy. W sobotę 25 stycznia, BUW będzie otwarty w godzinach od 9.00 do 21.00, zaś w niedzielę 26 stycznia w godz. od 15.00 do 20.00.

 

Czytelnicy z ważnymi kartami bibliotecznymi skorzystają z Informatorium, Czytelni Ogólnej oraz Wolnego Dostępu (na poziomach 1, 2, 3). Płaszcze i kurtki będzie można zostawić w szatni przy stoisku Costa Coffee.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie BUW >>