Dostępne jest nagranie ze spotkania dla społeczności UW dot. realizacji programu „Inicjatywa doskonałości”, które odbyło się 24 lutego w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej. Można również zapoznać się z pokazywanymi podczas spotkania prezentacjami.

24 lutego w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej odbyło się spotkanie informacyjne dot. realizacji programu „Inicjatywa doskonałości”, otwarte dla wszystkich członków społeczności akademickiej. W trakcie zaprezentowane zostały zasady realizacji programu „Inicjatywa doskonałości” na UW, a także działania planowane w ramach 5 priorytetowych obszarów badawczych oraz o charakterze ogólnouniwersyteckim.

Prezentacje

Prezentacja prof. Marcina Pałysa, rektora UW

Prezentacja dr. hab. Macieja Duszczyka, prorektora ds. naukowych

Prezentacja prof. Magdaleny Popowskiej – POB Badania dla Ziemi