Znowelizowany kalendarz akademicki, możliwość przeprowadzania zaliczeń w trybie zdalnym czy organizacja egzaminów językowych to wybrane z kwestii, które stały się przedmiotem zmian wprowadzonych na Uniwersytecie w związku z pandemią koronawirusa. Zainteresowani szczegółowymi rozwiązaniami dotyczącymi kształcenia w tym nadzwyczajnym czasie mogą wziąć udział w kolejnym spotkaniu online z prof. Jolantą Choińską-Miką, prorektor UW ds. studentów i jakości kształcenia. Odbędzie się ono 14 maja o godz. 12.00 na FB fanpage’u UW.

Do udziału w wirtualnym spotkaniu z prof. Jolantą Choińską-Miką zapraszamy wszystkich członków społeczności UW, którzy zainteresowani są szczegółowymi informacjami dotyczącymi wprowadzonych w ostatnim okresie rozwiązań w zakresie kształcenia na uczelni.

W trakcie transmisji poruszone zostaną m.in. następujące wątki:
  • przedłużenie letniej sesji egzaminacyjnej i organizacja jej w trzech blokach;
  • sposób przeprowadzania zaliczeń i egzaminów w trybie zdalnym;
  • zmiany harmonogramu roku akademickiego 2019/2020.

Live z prorektor Jolantą Choińską-Miką odbędzie się 14 maja o godz. 12.00 na Facebookowym fanpage’u Uniwersytetu Warszawskiego.

Pytania można zadawać już teraz za pośrednictwem formularza lub na bieżąco w komentarzach podczas transmisji.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim z tłumaczeniem na język angielski. Jego nagranie zostanie zapisane na Facebookowym profilu UW.

Tłumaczenie symultaniczne spotkania dostępne będzie na profilu UW na YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=VDu6SEYdOzg