Trwa nabór zgłoszeń do IX edycji konkursu „Nauka jest dla ludzi”. Przedsięwzięcie promuje badania prowadzone na Uniwersytecie Warszawskim odpowiadające na ważne wyzwania społeczne i gospodarcze lub zmieniające rozumienie świata.

Do 31 grudnia trwa nabór zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu „Nauka jest dla ludzi”, organizowanego przez Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego. Inicjatywa skierowana jest do osób prowadzących badania naukowe i popularyzujących naukę (pracowniczek i pracowników etatowych UW oraz doktorantek i doktorantów uczelni).

Przedsięwzięcie ma na celu promocję badań prowadzonych na Uniwersytecie Warszawskim, które odpowiadają na ważne wyzwania społeczne i gospodarcze lub zmieniają rozumienie świata.

Laureaci konkursu otrzymają wsparcie w postaci doradztwa i finansowania działań promocyjnych przedstawionego projektu do maksymalnej kwoty 25 tys. zł brutto. Może to być m.in.:

• promocja wyników prowadzonych lub już zrealizowanych badań oraz grantów badawczych w internecie lub mediach tradycyjnych;
  • zorganizowanie spotkania z ekspertem, konferencja promująca wyniki badań, webinarium, nagranie filmu instruktażowego lub edukacyjnego;
  • zakup usług niezbędnych do realizacji promocji projektu, tj. wynajem przestrzeni, usługi reklamowe i marketingowe czy budowa serwisu www lub inne działania promocyjne wskazane przez zwycięzcę konkursu.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Centrum Współpracy i Dialogu UW.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 stycznia 2024 roku.