Aktualizacje tych dwóch publikacji przygotowano z myślą o studentach, pracownikach, gościach, turystach i wszystkich tych, którzy o UW chcą wiedzieć więcej.

Fakty, liczby, jakość kształcenia, badania, współpraca międzynarodowa, a także skrót wiadomości o Warszawie i Polsce – wszystko to można znaleźć na ośmiu stronach anglojęzycznego folderu „University of Warsaw – summary”, który prezentuje najważniejsze informacje o Uniwersytecie Warszawskim. Folder można zabrać praktycznie wszędzie: na konferencję naukową, stypendium zagraniczne, wakacyjny wyjazd czy zajęcia.

 

Na wakacje – i nie tylko – przygotowano również aktualizację polsko-angielskiego przewodnika po najciekawszych miejscach na UW. „Zwiedzaj, czytaj, oglądaj” to nowa odsłona książki, która ułatwia orientację w uniwersyteckiej przestrzeni i historii. W środku oprócz szczegółowych opisów budynków zlokalizowanych na zabytkowym kampusie przy Krakowskim Przedmieściu i kampusie Ochota można znaleźć m.in. informacje o Bibliotece Uniwersyteckiej, Ogrodzie Botanicznym czy Obserwatorium Astronomicznym. Ale to nie wszystko. Dla czytelników przygotowano wiele zdjęć, ciekawostek, anegdot historycznych oraz mapek.

 

Wersje elektroniczne folderu i przewodnika można pobrać, klikając w poniższe linki. Wersje papierowe są dostępne w Biurze Prasowym UW.

 

Obejrzyj film – wizytówkę uczelni

Pobierz folder „University of Warsaw – summary” 2015 (pdf)

Pobierz przewodnik po najciekawszych miejscach na UW „Zwiedzaj, czytaj, oglądaj” (pdf)

 

Inne publikacje i materiały informacyjne