1 lutego na wielu wydziałach UW rozpoczęła się sesja zimowa. Zespół Centrum Kompetencji Cyfrowych UW przygotował instrukcję, która ma ułatwić studentom korzystanie z platformy Kampus-egzaminy.

Sesja zimowa na Uniwersytecie Warszawskim trwa od 1 do 14 lutego. Zgodnie z zarządzeniami dotyczącymi organizacji kształcenia w kończącym się semestrze zimowym, egzaminy i zaliczenia przeprowadzane są w trybie zdalnym.

 

Centrum Kompetencji Cyfrowych UW przygotowało instrukcję, która pomoże studentom przygotować się do zaliczeń i egzaminów na platformie Kampus-egzaminy. Zawiera ona m.in. wskazówki dotyczące serwisu e-learning oraz porady związane z najczęściej pojawiającymi się problemami technicznymi.

 

Z poradnika można dowiedzieć się m.in. gdzie znaleźć daty poszczególnych egzaminów, dlaczego warto sprawdzać regularnie skrzynkę mailową, jak zalogować się do serwisu e-lerning, z jakich przeglądarek najlepiej korzystać, co zrobić kiedy podczas egzaminu pojawią się problemy techniczne.

 

Instrukcja dostępna jest:

 

Potrzebne informacje zebrane zostały także w “Niezbędniku studenckim”, dostępnym na platformie Kampus oraz w formacie PDF.