Rozpoczęła się druga tura rejestracji na studia na rok akademicki 2021/2022 na UW. Zapisy prowadzone są w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Rejestracja zakończy się 13 września.

Zapisy na studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite magisterskie, na których limit miejsc nie został wypełniony w pierwszym naborze rozpoczęły się 10 sierpnia. Trwa także rekrutacja na część studiów prowadzonych w trybie niestacjonarnym oraz na studia drugiego stopnia.

 

Lista kierunków, na które można się jeszcze zapisać, znajduje się w zakładce „Oferta” na stronie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK). Dostępne kierunki studiów wyświetlą się po zaznaczeniu filtra „Tylko z trwającą turą” oraz wybraniu odpowiedniego poziomu kształcenia oraz formy studiów.

 

Zapisy na większość kierunków w ramach drugiej tury rekrutacji zakończą się 13 września. Opłat rekrutacyjnych można dokonywać do 14 września. Ogłoszenie wyników nastąpi 24 września.

 

Harmonogram drugiej (sierpniowo-wrześniowej) tury rekrutacji >>

 

Szczegółowe informacje na temat zasad i terminów rekrutacji znajdują się w opisie poszczególnych kierunków studiów na stronie IRK oraz w załączniku nr 4 do uchwały nr 578 Senatu Uniwersytetu Warszawskiego. W załączniku podane są także pozostałe terminy rekrutacji dla kierunków, których powyższy harmonogram nie obowiązuje.

 

Dodatkowe informacje, a także filmy przygotowane dla kandydatów z instrukcją krok po kroku, jak zapisać się na studia, znajdują się na stronie Biura ds. Rekrutacji UW.