Pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego wystąpią podczas kolejnej edycji TEDx University of Warsaw, która w tym roku upłynie pod hasłem „Naukowy UPDATE. Młodzi badają świat”. Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie. Przewidziana jest również transmisja na żywo.

TEDx to konferencja umożliwiająca przedstawienia nowatorskich idei i rozwiązań. Podczas kolejnej edycji wydarzenia na Uniwersytecie Warszawskim pt. „Naukowy UPDATE. Młodzi badają świat” wystąpi 13 mówców – badaczek i badaczy na początku swojej drogi naukowej, w tym wielu przedstawicieli szkół doktorskich UW. Uczestnicy opowiedzą o tym, czego mogą dowiedzieć się o ludziach, prowadząc projekty naukowe i jak uzyskane przez nich informacje mogą kształtować przyszłość.

Wystąpienia będą prezentowane w języku polskim i angielskim. Ich różnorodna tematyka obejmuje m.in.: biotechnologię, ekologię, ekonomię, bioetykę, geografię miast, historię, prawo nowych technologii, medioznawstwo, archeologię i kulturoznawstwo.

Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca, początek o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej na poziomie -1 w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja na wydarzenie >>

Wydarzenie będzie transmitowane na kanale YouTube Centrum Współpracy i Dialogu UW.

Więcej informacji, w tym program wydarzenia, można znaleźć na stronie TEDx University of Warsaw >>