30 sierpnia oraz 4 i 11 września rozpoczną się zapisy na kursy językowe z angielskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego dla pracowników administracji organizowane w ramach programu ZIP. Pierwsze zajęcia odbędą się w październiku.

W nowym roku akademickim dla pracowników administracji Uniwersytetu Warszawskiego odbędą się finansowane z Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju UW 30-godzinne kursy językowe z możliwością kontynuacji nauki. Zajęcia będą odbywać się w godz. 8.30-10.30 lub 13.30-16.30 na kampusie centralnym i kampusie Ochota.

 

Terminy zapisów

  • 30 sierpnia, godz. 12.00 – rosyjski (poziom A1+ oraz B1/B2)
  • 4 września, godz. 12.00 – hiszpańskiego (od podstaw, poziom A1 oraz A1/A2)
  • 11 września, godz. 12.00 – angielski na różnych poziomach (osoby, które chcą zapisać się na poziom B1 lub wyższy, wcześniej powinny zrobić test dostępny na platformie COME i wybrać odpowiedni poziom)

 

Zapisy na kursy odbywają się przez platformę COME. Aby móc się zarejestrować, należy posiadać konto CAS. Pracownicy, którzy nie mają tego konta, powinni zwrócić się o jego założenie do Działu Serwisu Informatycznego. Pracownicy administracji wydziałowej powinni zwrócić się w tej sprawie do pełnomocników ds. USOS na wydziale. Instrukcja logowania na platformie COME (pdf)

 

Pracownicy, którzy chcą wziąć udział w kursach, powinni zapoznać się z regulaminem szkoleń i kursów w programie ZIP (pdf).

 

Więcej informacji

Program zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP) jest finansowany z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W konkursie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju UW otrzymał na ten cel 38 mln zł. Wartość całego projektu to ok. 39 mln zł.

 

Informacje na temat ZIP znajdują się na stronie programu www.zip.uw.edu.pl.