Do 22 stycznia studenci UW i WUM mogą wysyłać zgłoszenia do programu Mentoring UW. Program, będący wspólną inicjatywą Inkubatora UW oraz Klubu Absolwentów UW, łączy studentów realizujących swoje projekty biznesowe, społeczne lub naukowe z absolwentami, którzy już odnieśli sukces zawodowy.

Na Uniwersytecie Warszawskim rozpoczęła się rekrutacja do czwartej edycji programu Mentoring UW. Program obejmuje kilkumiesięczny cykl spotkań pomiędzy osobą o większym doświadczeniu (absolwent – Mentor) a osobą o mniejszym doświadczeniu (student – Mentee) w ramach określonej struktury, ram czasowych, celów, zasad i obowiązków. Udział w programie umożliwia studentom rozwój w wybranym obszarze i bardziej świadome planowanie kariery zawodowej.

W programie Mentoring UW mogą wziąć udział studenci Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy zostaną wybrani spośród zgłoszeń przesłanych poprzez formularz zgłoszeniowy.

W tym roku uczestnicy programu będą mieli możliwość pracy z mentorami w poniższych obszarach:

• Marka osobista / Wystąpienia publiczne / SM / Agencje kreatywne / Szkolenia
  • Badania naukowe / Medycyna / Wellbeing / Nauka i technologia
  • Biznes odpowiedzialny społecznie / NGO / Turkusowe przywództwo / Edukacja
  • Umiejętności przyszłości / Empatia / Inteligencja emocjonalna / Coaching i mentoring
  • Startupy / Growth hacking / Pitching / Inwestowanie
  • Strategia / Zarządzanie ludźmi / Zarządzanie przedsiębiorstwem / Korporacje

To czwarta edycja programu będącego wspólną inicjatywą Inkubatora UW oraz Klubu Absolwentów UW. Jego druga edycja otrzymała wyróżnienie „Super M” od EMCC European Mentoring and Coaching Council Poland w kategorii Programu Mentoringowego organizowanego przez Instytucję Edukacyjną.

Rekrutacja trwa do 22 stycznia.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Inkubatora UW.

Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem znajdują się na stronie programu Mentoring UW.