21 marca odbędą się kolejne zajęcia z serii bezpłatnych warsztatów Sojuszu 4EU+ dotyczących Otwartej Nauki. Studenci, doktoranci, pracownicy akademiccy i wszyscy zainteresowani różnymi aspektami Open Science mogą wziąć udział w spotkaniach online.

Cykl warsztatów składa się z jedenastu spotkań w formie wideokonferencji. Dotyczą one różnych aspektów Otwartej Nauki (Open Science), m.in.: integralności badań naukowych, publikowania i wyszukiwania prac w otwartym dostępie, zarządzania danymi FAIR czy otwartego oprogramowania badawczego.

Warsztaty są prowadzone w języku angielskim przez ekspertów z uczelni członkowskich Sojuszu 4EU+ i innych organizacji.

W zajęciach mogą uczestniczyć doktoranci oraz naukowcy, a także wszyscy zainteresowani tematyką Otwartej Nauki. Najbliższe zajęcia odbędą się 21 marca.

Formularze rejestracyjne na każdy z warsztatów oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie 4EU+.