8 lutego rozpoczęły się zapisy na bezpłatne zajęcia sportowe dla pracowników Uniwersytetu Warszawskiego. W ofercie na semestr letni roku akademickiego 2023/2024 są m.in. zajęcia z fitnessu w wodzie, badmintona, tenisa stołowego czy tańca.

Zajęcia skierowane są do pracowników, emerytów i rencistów UW. Rejestracja na zajęcia odbędzie się w dwóch turach. Pierwsza rozpoczęła się 8 lutego o godz. 9.00 i potrwa do 11 lutego.

 

W pierwszej turze każda uprawniona osoba może zapisać się do jednej grupy w ramach dostępnego limitu miejsc. W przypadku niewypełnienia limitu zostanie uruchomiona druga tura zapisów, w której możliwe jest zapisanie się również na drugie zajęcia.

 

14 lutego Studium Wychowania Fizycznego i Sportu (SWFiS) UW udostępni informację o wolnych miejscach w grupach zajęciowych. Dzień później (15 lutego) o godz. 9.00 rozpocznie się druga tura rejestracji na zajęcia w grupach, w których zostały wolne miejsca. Zapisy potrwają do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku braku wolnych miejsc druga tura zapisów nie zostanie uruchomiona.

 

Zapisy są przyjmowane jedynie poprzez formularz dostępny na stronie internetowej SWFiS UW w zakładce „Dla pracowników”. Pod tym adresem można też zapoznać się z pełną ofertą, opisami zajęć, grafikiem spotkań oraz dodatkowymi informacjami. Więcej informacji można również uzyskać pod adresem: sportowy.uniwersytet(at)uw.edu.pl.

 

Zajęcia odbywać się będą przy ul. Banacha 2a oraz ul. Dobrej 56/66 (budynek Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, poziom -1).