9 lutego zakończyła się dwudniowa wizyta delegacji Uniwersytetu Warszawskiego w Gruzji. Przedstawiciele uczelni odbyli spotkania na Państwowym Uniwersytecie w Tbilisi oraz Państwowym Uniwersytecie w Gori.

W dniach 8–9 lutego delegacja Uniwersytetu Warszawskiego, składająca się z dziekanów Wydziału Historii i Wydziału Pedagogicznego oraz przedstawicieli Studium Europy Wschodniej, a także Wydziału Prawa i Administracji odwiedziła Państwowy Uniwersytet im. Iwane Dżawachiszwilego w Tbilisi oraz Państwowy Uniwersytet w Gori. Podczas spotkań rektorzy gruzińskich uczelni podpisali umowy o współpracy z UW.

Wizyta odbyła się w trakcie obchodów 106. rocznicy powstania Państwowego Uniwersytetu w Tbilisi. Przedstawiciele Uniwersytetu Warszawskiego i obu gruzińskich uczelni wzięli udział w spotkaniach roboczych dotyczących rozszerzenia i pogłębienia dotychczasowej współpracy oraz możliwości, jakie stwarza zawarcie nowych porozumień. Delegacja UW spotkała się także z grupą studentów i studentek z Uniwersytetu w Gori w ramach działalności Centrum Uniwersytetu Warszawskiego na tej uczelni.