Uniwersytet Warszawski Zespół Użytkowników dla inwestycji pod nazwą „Budowa budynku na kampusie głównym (górny dziedziniec)” oraz „Przebudowa poddasza Pałacu Kazimierzowskiego na potrzeby biurowe”

Zespół utworzony w ramach programu wieloletniego „Uniwersytet Warszawski 2016-2025”
Przewodnicząca:

Magdalena Kocik – Biuro ds. Wspomagania Rozwoju UW

Członkowie zespołu:

Andrzej Alinkiewicz – Biuro ds. Nieruchomości,

Piotr Bocian – Biuro Promocji,

Monika Burakowska – Biuro ds. Rekrutacji,

Katarzyna Malec – Biuro Spraw Studenckich,

Michał Morski – Biuro ds. Studiów Doktoranckich i Kształcenia Podyplomowego,

Sylwia Salamon – Biuro Współpracy z Zagranicą,

Paweł Wdówik – Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych.

Przedstawiciele studentów:

Adam Krzymiński – Wydział Prawa i Administracji,

Michał Litwiniec – Wydział Geografii i Studiów Regionalnych,

Piotr Włodarczyk – Wydział Geografii i Studiów Regionalnych.

Zarządzenia:

Zarządzenie nr 77 rektora UW z 8 listopada 2017 r. w sprawie powołania Zespołu Użytkowników dla inwestycji pod nazwą „Budowa budynku na kampusie głównym (górny dziedziniec) oraz „Przebudowa poddasza Pałacu Kazimierzowskiego na potrzeby biurowe” w ramach programu wieloletniego „Uniwersytet Warszawski 2016-2025” (pdf)