Uniwersytet Warszawski Zespół Użytkowników dla inwestycji pod nazwą „Budowa budynku na kampusie głównym (górny dziedziniec)” oraz „Przebudowa poddasza Pałacu Kazimierzowskiego na potrzeby biurowe”

Zespół utworzony w ramach programu wieloletniego „Uniwersytet Warszawski 2016-2027”

Przewodnicząca:

Agata Zarzycka – Biuro ds. Wspomagania Rozwoju UW

Członkowie zespołu:

Andrzej Alinkiewicz – Biuro Ewidencji Nieruchomości,

Piotr Bocian – Biuro Promocji,

Michał Brutkowski – Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych,

Monika Burakowska – Biuro ds. Rekrutacji,

Katarzyna Malec – Biuro Spraw Studenckich,

Michał Morski – Biuro Spraw Doktoranckich,

Sylwia Salamon – Biuro Współpracy z Zagranicą,

Wojciech Miksa – Biuro Gospodarcze,

Anna Piekun-Kalińska – Biuro Spraw Studenckich,
Marta Szugajew – Biuro Współpracy z Zagranicą.

Przedstawiciele studentów:

Jan Goliński – Wydział Geografii i Studiów Regionalnych,

Filip Górski – Wydział Geografii i Studiów Regionalnych,

Natalia Klepacka – Wydział Geografii i Studiów Regionalnych.

Zarządzenia:

Zarządzenie nr 77 rektora UW z 8 listopada 2017 r. w sprawie powołania Zespołu Użytkowników dla inwestycji pod nazwą „Budowa budynku na kampusie głównym (górny dziedziniec)” oraz „Przebudowa poddasza Pałacu Kazimierzowskiego na potrzeby biurowe” w ramach programu wieloletniego „Uniwersytet Warszawski 2016-2025” (pdf)

Zarządzenie nr 36 rektora UW z 25 lutego 2020 r. w sprawie powołania Zespołu Użytkowników dla inwestycji pod nazwą „Budowa budynku na kampusie głównym (górny dziedziniec)” oraz „Przebudowa poddasza Pałacu Kazimierzowskiego na potrzeby biurowe” w ramach programu wieloletniego „Uniwersytet Warszawski 2016-2025” (pdf)

Zarządzenie nr 55 rektora UW z 12 marca 2020 r. w sprawie zmiany zarządzenia nr 36 rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 25 lutego 2020 r. w sprawie powołania Zespołu Użytkowników dla inwestycji pod nazwą „Budowa budynku na kampusie głównym (górny dziedziniec)” oraz „Przebudowa poddasza Pałacu Kazimierzowskiego na potrzeby biurowe” w ramach programu wieloletniego „Uniwersytet Warszawski 2016-2025” (pdf)

Link do profilu Facebook Link to Twitter profile Link do kanału Youtube Link do profilu Instagram Link do profilu LinkedIn