Najważniejsze informacje o Uniwersytecie Warszawskim zawarte są w folderze „University of Warsaw – summary”. Nowa odsłona anglojęzycznej publikacji jest już dostępna.

Folder został przygotowany z myślą o – obecnych i przyszłych – studentach i pracownikach uczelni, ale także o turystach i wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o Uniwersytecie Warszawskim. Na ośmiu stronach zaprezentowano najistotniejsze informacje o uczelni, dane statystyczne, liczby i fakty dotyczące UW. Można dowiedzieć się m.in. o jakości kształcenia na UW, rodzajach studiów, prowadzonych badaniach, współpracy z zagranicznymi uczelniami i biznesem.

 

Publikację można zabrać praktycznie wszędzie: na konferencję naukową, stypendium zagraniczne, wyjazdy czy zajęcia.

 

Wersja elektroniczna jest dostępna do pobrania. Wersję papierową będzie można odbierać w Biurze Prasowym UW od 16 sierpnia (Krakowskie Przedmieście 26/28, Pałac Kazimierzowski, pokój nr 11).

 

Miesiąc temu ukazała się też nowa wersja przewodnika dla turystów i gości uczelni „Zwiedzaj, czytaj, oglądaj” (wydanie polsko-angielskie).

O Uniwersytecie Warszawskim powstał również stusekundowy film – wizytówka uczelni. Można go otrzymać, pisząc na adres: media@uw.edu.pl.