Na rok akademicki 2020/2021 Biuro Prasowe UW przygotowało nową edycję materiałów informacyjnych o uniwersytecie. Ulotki i foldery w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej) zawierają najważniejsze dane i fakty o uczelni – kształceniu, badaniach, współpracy międzynarodowej.

Ze względu na ograniczenie podróży służbowych i organizacji wydarzeń uniwersyteckich związane z pandemią, materiały są na razie dostępne wyłącznie w wersji elektronicznej. Można je pobrać poniżej lub w zakładce: www.uw.edu.pl/uniwersytet/materialy-o-uw-do-pobrania. W zakładce dostępne są także przygotowane przez Biuro Prasowe UW gotowe prezentacje i teksty o uczelni oraz szablony do samodzielnego tworzenia prezentacji.

Wersje drukowane ulotek i folderów zostaną przygotowane w momencie, gdy – ze względu na zmianę sytuacji epidemiologicznej – będzie na nie zapotrzebowanie.

Ulotki o UW

Ulotka o UW, j.polski, 2020/2021, (pdf) >> Ulotka o UW, j.angielski, 2020/2021, (pdf) >>

Folder o UW w języku polskim

Folder o UW, j.polski, 2020/2021, pdf >>