21 marca w budynku UW przy ul. Dobrej 55 odbywają się wydarzenia w ramach „Otwartych Czwartków UW” i Targów Kół Naukowych. Jest to okazja do zapoznania się z różnorodną ofertą dla przyszłych i obecnych studentów, zarówno w sferze aktywności pozanaukowych organizowanych dla szerokiej publiczności, jak i organizacji studenckich działających na Uniwersytecie Warszawskim.

Targi Kół Naukowych UW są organizowane po raz drugi przez Inkubator UW oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie działalność trzydziestu kół naukowych funkcjonujących na UW, które mogą służyć studentom jako miejsce pogłębiania swoich zainteresowań oraz przyczynić się do poznania ludzi o podobnych pasjach. Dodatkową atrakcją targów będzie piłkarzykowy „Mundialu Kół Naukowych”.

 

Wydarzenie odbędzie się 21 marca w godz. 10.00–15.00 w budynku wydziałów Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej UW przy ul. Dobrej 55.

 

Otwarte Czwartki

W tym roku dzięki współpracy z Muzeum UW oraz Biurem ds. Rekrutacji UW Targi Kół Naukowych UW połączone będą ze spotkaniem z cyklu „Otwarte Czwartki UW” – inicjatywy skierowanej do uczniów szkół ponadpodstawowych, zainteresowanych studiami na Uniwersytecie Warszawskim oraz jego historią.