Nowo zatrudnieni nauczyciele akademiccy na Uniwersytecie Warszawskim mogą wziąć udział w szkoleniu „Witaj na UW – dobra komunikacja i współpraca w uczelni”. Wydarzenie odbędzie się 27 lutego.

Podczas szkolenia nowo zatrudnieni na UW nauczyciele akademiccy zdobędą wiedzę pozwalającą na szybszą i bardziej efektywną adaptację w nowym miejscu pracy.

Omówione zostaną m.in. najważniejsze zagadnienia dotyczące prawnych aspektów zatrudnienia, oferty socjalnej czy rozwiązań instytucjonalnych związanych ze wsparciem psychologicznym, zapobieganiem mobbingowi i nierównemu traktowaniu.

Szkolenie poprowadzą pracownicy Biura Spraw Pracowniczych i Kwestury UW.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zarejestrować się za pośrednictwem platformy Kampus Pracownik, po zalogowaniu się do konta CAS.

Szkolenie „Witaj na UW – dobra komunikacja i współpraca w uczelni” odbędzie się 27 lutego w godz. 9.00–13.45 w siedzibie UW przy ul. Dobrej 55.