Starożytność, średniowiecze, nowożytność, XIX i XX wiek – to tematy zdalnych spotkań, które studenci Wydziału Historii UW organizują dla maturzystów w ramach powtórzenia wiadomości przed egzaminem maturalnym z historii.

„Matura z historii — powtórzenie wiadomości z WH UW” to cykl wirtualnych spotkań przygotowanych dla maturzystów, którzy zamierzają podejść do egzaminu maturalnego z historii. Studenci Wydziału Historii UW wraz ze Studenckim Kołem Dydaktyki Historii, Studenckim Klubem Międzyepokowych Badań Historycznych oraz Samorządem Studentów Wydziału Historii organizują cykl pięciu spotkań, których celem jest powtórzenie najważniejszych wiadomości z pięciu epok historycznych. Podczas webinariów maturzyści będą mieli również możliwość zadawania dodatkowych pytań.

Harmonogram spotkań:

• 31 marca – Starożytność
  • 7 kwietnia – Średniowiecze
  • 14 kwietnia – Nowożytność
  • 21 kwietnia – XIX wiek (1789-1918)
  • 28 kwietnia – XX wiek

Wszystkie spotkania odbywać się będą w trybie zdalnym podczas transmisji live na Facebooku.