20 marca, podczas posiedzenia Senatu UW, zaopiniowane zostaną kandydatury na stanowisko rektora uczelni w kadencji 2024–2028. Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej poprowadzi spotkanie z kandydatami. Będzie ono transmitowane online.

W związku z planowanym na 20 marca opiniowaniem kandydatur na rektora Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się spotkanie z kandydatami, w związku z  posiedzeniem Senatu UW poprowadzi prof. Ryszard Piotrowski, przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej.

Każdy z kandydatów wystąpi z piętnastominutowym przemówieniem. Senatorowie będą mieli możliwość zadawania pytań.

Debata będzie transmitowana online, rozpocznie się około godz. 14.10.

Kandydaci na rektora UW
  • dr hab. Maciej Górecki, prof. ucz.
  • dr hab. Łukasz Niesiołowski-Spanò, prof. ucz.
  • prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak
Wybory 2024

18 kwietnia odbędzie się zasadnicze głosowanie, w którym wyłoniony zostanie rektor Uniwersytetu Warszawskiego w kadencji 2024–2028.

Otwarta debata z kandydatami odbędzie się 26 marca w Auli im. Adama Mickiewicza w Auditorium Maximum na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Uczelnianej Komisji Wyborczej >>