Trwają rekrutacje na studia I i II stopnia oraz na studia podyplomowe zaczynające się w semestrze letnim. Nie tylko dla tych, którzy podjęli noworoczne postanowienia, że nauczą się czegoś nowego.

Zanim 5 czerwca rozpocznie się rekrutacja na rok akademicki 2017/2018, maturzyści i absolwenci studiów I stopnia mogą zapisać się na studia na semestr letni. Trwa rejestracja na kierunki i specjalności na studiach stacjonarnych:

 

 

Co roku kandydaci mogą wybierać spośród 150 kierunków studiów podyplomowych prowadzonych na UW. Większość z nich rozpoczyna się jesienią, ale są też takie, które startują zimą. W aktualnej rekrutacji na studia podyplomowe można się rejestrować na przykład na kierunki:

 

 

Spis dostępnych kierunków studiów podyplomowych znajduje się pod tym linkiem oraz pod tym linkiem.

 

Na Uniwersytecie można też skrócić czas trwania studiów lub zmniejszyć ich intensywność, by łatwiej pogodzić naukę np. z pracą zawodową. Dzieje się tak dzięki procesowi poprzedzającemu rekrutację na studia – PAU (potwierdzanie efektów uczenia). Kandydaci mogą zaliczyć wybrane przedmioty z programu studiów na podstawie wiedzy i umiejętności zdobytych wcześniej na kursach, szkoleniach czy w pracy.