O tym, jak szukać pracy, by ją znaleźć, będą mówić rekruterzy w czasie „Projektu: praca”. Warszawska impreza odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej 24 października.

 

„Projekt: praca” organizowany jest drugi raz w jedenastu polskich miastach. Pod tym hasłem kryją się warsztaty i szkolenia dla studentów i absolwentów warszawskich uczelni.

 

Eksperci zajmujący się na co dzień tematyką zatrudnienia i profesjonalni rekruterzy poprowadzą zajęcia w trzech sesjach.

 

Uczestnicy dowiedzą się, jak odkryć swoje mocne i słabe strony i jak je dobrze wykorzystać; jak profesjonalnie przygotować dokumenty aplikacyjne; jak się dobrze prezentować w sytuacjach zawodowych; gdzie i jak dziś skutecznie szuka się pracy; jak zrobić dobre wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

 

– Przedsięwzięcie organizuje „Gazeta Wyborcza” w partnerstwie z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce oraz firmami: McDonald’s, Nestlé oraz Deloitte – wylicza Marta Piasecka, kierownik Biura Karier UW.

Więcej informacji

Projekt: praca. Warszawa