Licealiści zainteresowani studiami na Uniwersytecie Warszawskim będą mogli wziąć udział w spotkaniach informacyjnych „Otwarte czwartki na UW”, podczas których poznają zasady rekrutacji oraz historię uczelni. Pierwsze spotkanie w ramach tej inicjatywy odbędzie się 31 października.

„Otwarte czwartki na UW” to inicjatywa skierowana do licealistów, w ramach której przyszli adepci uniwersytetu będą mogli poznać ofertę kierunków studiów i zasady rekrutacji oraz dowiedzieć się więcej na temat 200-letniej historii uczelni podczas spaceru po zabytkowym kampusie przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

Spotkania odbywać się będą w ostatnie czwartki miesiąca o godz. 9.45. Każde potrwa 90 minut i podzielone będzie na dwa 45-minutowe bloki tematyczne obejmujące:

• prezentację na temat uczelni, oferty kształcenia i zasad rekrutacji,
  • spacer z przewodnikiem po kampusie przy Krakowskim Przedmieściu.
Terminy spotkań (do wyboru):
  • 31 października 2019,
  • 28 listopada 2019,
  • 19 grudnia 2019,
  • 23 stycznia 2020,
  • 25 lutego 2020,
  • 26 marca 2020,
  • 30 kwietnia 2020.

Zgłoszenia i rezerwacje przyjmowane są telefonicznie: 22 55 20 107 lub e-mailowo: muw@adm.uw.edu.pl. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Muzeum UW.

Inicjatywa „Otwarte czwartki na UW” została przygotowywana wspólnie przez Muzeum UW, Biuro Promocji i Biuro ds. Rekrutacji.