Na stronie głównej UW został uruchomiony newsletter. Osoby, które się do niego zapiszą, będą otrzymywać od 2 do 4 uczelnianych wiadomości w miesiącu.

Wysyłane będą informacje ważne dla społeczności akademickiej oraz wszystkich innych osób, które interesują się tym, co dzieje się na Uniwersytecie. W newsletterze znajdą się aktualności dotyczące osiągnięć pracowników i zespołów badawczych UW, najważniejszych odkryć oraz najbardziej prestiżowych grantów i nagród, a także zapowiedzi ciekawych wydarzeń – otwartych wykładów, konferencji naukowych, imprez kulturalnych.

 

Żeby zapisać się do newslettera, wystarczy wypełnić trzy okienka w formularzu. Podać swoje imię, nazwisko i adres mailowy, na który mają być przesyłane wiadomości.

Zapisz się do newslettera

 

Mailing wewnętrzny

Pracownicy i studenci otrzymują również wiadomości rozsyłane z mailingu wewnętrznego. Wysyłane są one tylko w sprawach dotyczących całej społeczności akademickiej lub wtedy, gdy informacje kierowane są do konkretnej grupy odbiorców i dotyczą spraw pracowniczych, studenckich czy socjalnych. Mailingiem wewnętrznym nie są rozsyłane informacje o różnego typu wydarzeniach organizowanych na UW. Do tego celu służyć będzie newsletter.