11 grudnia w Pałacu Kazimierzowskim odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Rektora UW za osiągnięcia w pracy zawodowej. – Dziękuję za wszystko, co Państwo robią dla Uniwersytetu Warszawskiego w obszarze nauki i dydaktyki – powiedział do nagrodzonych prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW.

Nagrody Rektora są przyznawane corocznie za osiągnięcia badawcze, dydaktyczne i organizacyjne albo za całokształt osiągnięć. W tym roku otrzymało ją czterdzieści dziewięć osób.

– Dziękuję za wszystko, co Państwo robią dla Uniwersytetu Warszawskiego w obszarze nauki i dydaktyki. Potwierdzeniem tych osiągnięć jest m.in. rosnąca liczba publikacji naukowych czy fakt, że około 70% studentów Sojuszu 4EU+ zapisuje się na zajęcia prowadzone przez Uniwersytet Warszawski – powiedział prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW.

Nagrody odebrali przedstawiciele władz rektorskich, władz dziekańskich oraz innych jednostek organizacyjnych UW.