Dla wszystkich, którzy chcieliby spędzić wakacyjne weekendy i wieczory na Uniwersytecie Warszawskim, przygotowano  koncerty, pokazy filmowe i wystawy.

Festiwal Róż

1 i 2 lipca w godz. 10-18 w Ogrodzie Botanicznym UW odbędzie się Festiwal Róż. Podczas wystawy zaplanowano pokazy i warsztaty florystyczne, konkursy poświęcone wiedzy ogrodniczej i botanicznej oraz wykłady na temat hodowli i uprawy róż.

 

Szczegółowy program wydarzenia

 

KoncertUWki

2 lipca w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie odbędzie się drugi z cyklu naukowo-muzycznych spotkań „KoncertUWki”. Wykład zatytułowany „Piosenki warszawskiej syrenki – legendy i melodie Warszawy” wygłosi dr Robert Gawkowski, któremu będzie towarzyszyło Trio w Obrotach. Początek spotkania o godz. 11.00.

 

Szczegółowy program koncertów

 

Lipcowe koncerty w BUW

W tym roku również w Bibliotece Uniwersyteckiej zaplanowano dwa koncerty muzyki klasycznej – 5 i 19 lipca. Będzie można posłuchać m.in. utworów Szymanowskiego, Wieniawskiego, Haydna czy Scarlattiego. Początek koncertów o godz. 19.00.

 

Szczegółowe informacje

 

Kino plenerowe

Samorząd studentów Instytutu Stosunków Międzynarodowych UW zaprasza na plenerowe pokazy filmowe, które 29 czerwca oraz 20 i 31 lipca odbędą się w ogrodach BUW.

 

Więcej informacji