Uniwersytet Warszawski Informacje w sprawie pogrzebu prof. Włodzimierza Borodzieja

Informacje w sprawie pogrzebu prof. Włodzimierza Borodzieja

11 lipca zmarł prof. Włodzimierz Borodziej, prorektor Uniwersytetu Warszawskiego w latach 1999-2002, wybitny znawca dziejów najnowszych Polski, Niemiec i Europy Środkowo-Wschodniej. Pełnił wiele ważnych funkcji w polskich i międzynarodowych instytucjach naukowych. Pogrzeb Profesora odbędzie się 18 sierpnia.
Plan uroczystości pożegnalnych prof. Włodzimierza Borodzieja:
  • godz.10.00-11.00, Dom Przedpogrzebowy na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie – oficjalna część uroczystości, podczas której wygłoszone zostaną przemówienia. Uroczystość będzie miała charakter świecki;
  • godz. 12.00-12.30, Cmentarz w Pyrach – odprowadzenie do grobu.

Uniwersytet Warszawski zorganizował transport (dwa autokary) dla osób, które chcą wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych.

autokar:

• 8.45 – podstawienie autokaru na kampus UW przy Krakowskim Przedmieściu (Krakowskie Przedmieście 26/28),
  • 9.00 – odjazd autokaru w kierunku Cmentarza Wojskowego na Powązkach,
  • 10.45 – podstawienie autokaru na Cmentarz Wojskowy,
  • 11.15-11.30 odjazd autokaru z Cmentarza Wojskowego w kierunku kampusu UW przy Krakowskim Przedmieściu.

drugi autokar:

• 10.45 podstawienie autokaru na Cmentarz Wojskowy na Powązkach,
  • 11.15-11.30 odjazd autokaru w kierunku Cmentarza w Pyrach,
  • 13.00-13.30 odjazd autokaru w kierunku kampusu UW przy Krakowskim Przedmieściu.

Osoby, które chciałyby skorzystać z transportu powinny przesłać taką informację na adres mailowy: Aleksandra.Kowalska(at)adm.uw.edu.pl.

Księga kondolencyjna

Kondolencje można złożyć elektroniczne za pośrednictwem strony: http://kondolencje.uw.edu.pl/.

Data publikacji: 12 sierpnia 2021

prof. Włodzimierz Borodziej

Link do profilu Facebook Link to Twitter profile Link do kanału Youtube Link do profilu Instagram Link do profilu LinkedIn
h