Podobnie jak dwaj pozostali prorektorzy, prof. Jolanta Choińska-Mika kieruje słowo do społeczności uniwersyteckiej. Prorektor ds. dydaktycznych i jakości kształcenia porusza problem organizacji roku akademickiego i ewentualnych zmian w harmonogramie rekrutacji, spowodowanych nadzwyczajną sytuacją. 2 kwietnia o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie online, podczas którego prof. Choińska-Mika odpowie na pytania studentów i doktorantów.

Do obejrzenia materiału zachęcamy szczególnie obecnych i przyszłych studentów, a także wszystkich, którzy chcieliby zadać pani prorektor pytania dotyczące kształcenia w obecnych warunkach.

W nagraniu, które publikujemy, prof. Choińska-Mika zaprasza na spotkanie informacyjne online, które odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 12.00 na profilu Uniwersytetu Warszawskiego na Facebooku. Podczas spotkania pani prorektor odpowie na pytania społeczności uniwersyteckiej. Można je zgłaszać wcześniej: poprzez formularz lub w komentarzu pod postem, oraz na bieżąco: w trakcie spotkania online.

Poważnie liczymy się z możliwością przesunięcia sesji letniej, tak by można było nadrobić zaległości. Analizujemy różne warianty, szukając tego optymalnego.

Terminy sesji rekrutacyjnej na studia pierwszego stopnia, na studia magisterskie zależą w dużej mierze od terminów matur. Jeśli te będą przesunięte, my również skorygujemy swoje plany.