Uniwersytet Warszawski Spotkanie online z prof. Aaronem Ciechanoverem

17 czerwca 2020
Spotkanie online z prof. Aaronem Ciechanoverem

17 czerwca odbędzie się webinar z udziałem laureata Nagrody Nobla i doktora honoris causa Uniwersytetu Warszawskiego – prof. Aarona Ciechanovera:

• godz. 9.00–10.15 – sesja główna, zatytułowana „Are we in the midst of a knowledge crisis? The role of science in society”, podczas której uczestnicy podejmą dyskusję na temat roli nauki i naukowców w społecznym odpowiadaniu na wyzwania współczesności. By wziąć udział w wydarzeniu, należy się na nie zarejestrować poprzez formularz >>;
  • godz. 14.00–15.00 – sesja zamknięta dla studentów, doktorantów, pracowników naukowych, zatytułowana „Being a Scientist”, podczas której młodzi naukowcy będą mogli zadać nobliście pytania dotyczące m.in. rozwoju kariery naukowej. Spotkanie będzie miało charakter kameralny, liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie jest częścią międzynarodowego programu Nobel Prize Inspiration Initiative, realizowanego przez Nobel Media we współpracy z firmą AstraZeneca. Partnerami webinaru z prof. Aaronem Ciechanoverem, organizowanego 17 czerwca, są: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Szczegółowe informacje >>

Link do profilu Facebook Link to Twitter profile Link do kanału Youtube Link do profilu Instagram Link do profilu LinkedIn