„Deinstytucjonalizacja w politykach publicznych – nowy paradygmat rozwoju” to tytuł konferencji, która odbędzie się online 15 marca 2021 roku.

Konferencja dotyczyć będzie deinstytucjonalizacji w politykach publicznych na poziomie zarówno polskim, jak i europejskim. Obejmować będzie panele dyskusyjne i sesje tematyczne z udziałem polskich oraz międzynarodowych ekspertów.

Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW (WSNSiR), Centrum Europejskie (CE), Instytut Studiów Społecznych im. Roberta Zajonca (ISS) oraz Digital Economy Lab (DELab).

Link do rejestracji: https://forms.gle/t2u5LHbtyCxESw6b6.

Program wydarzenia (pdf) >>

• Sesja tematyczna „Koncepcja deinstytucjonalizacji w UE i nowe obszary polityk publicznych: migracja oraz integracja dzieci migrantów” (pdf)
  • Sesja tematyczna „Nowe technologie (transformacja cyfrowa) a deinstytucjonalizacja” (pdf)
  • Sesja tematyczna „Deinstytucjonalizacja z perspektywy prawa do miasta i inteligentnych miast obywatelskich” (pdf)