8 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 odbędzie się drugi koncert z cyklu „Universum Chopina”.

„Universum Chopina” to cykl koncertów muzyki klasycznej organizowany przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW wspólnie z Instytutem Muzykologii UW oraz Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina.

Koncerty łączą się z muzyką i postacią Fryderyka Chopina, którego życie przez wiele lat było związane z Uniwersytetem Warszawskim. Cykl składa się z sześciu tematycznych spotkań.

Koncerty poprzedzone krótkim wprowadzeniem wykładowców z Uniwersytetu Muzycznego odbywają się w Auli im. prof. Jana Baszkiewicza, w budynku WNPiSM UW na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu.

Liczba miejsc na koncertach jest ograniczona. Obowiązują zapisy za pomocą formularza.

Szczegółowe informacje >>