2 października o godz. 14.00 rozpocznie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2023/2024 na Uniwersytecie Warszawskim z udziałem władz naszej uczelni oraz zaproszonych gości. Wydarzenie będzie miało miejsce w Auditorium Maximum na Kampusie Głównym przy Krakowskim Przedmieściu. Wykład inauguracyjny wygłosi dr hab. Hieronim Grala z Wydziału „Artes Liberales” UW.

Szczegółowe informacje znajdują się w artykule „Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 na UW” >>

2 października (poniedziałek), w związku z planowaną organizacją inauguracji roku akademickiego 2023/2024, na Kampusie Głównym UW będzie obowiązywało całkowite ograniczenie parkowania (nie dotyczy posiadaczy identyfikatorów TK ZDM na 2023 rok oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na UW).

Przepustki uniwersyteckie, jak też wjazdy okazjonalne, nie będą w tym dniu honorowane.