Na Uniwersytecie Warszawskim od roku działa Inkubator. Od 21 do 23 marca można będzie poznać najciekawsze projekty studentów i doktorantów, które w nim powstały, oraz dowiedzieć się o planach Inkubatora na kolejne miesiące. Przygotowano także turniej robotów i grę miejską.

Obchody pierwszych urodzin rozpoczną się 21 marca. Na Wydziale Fizyki (ul. Ludwika Pasteura 5, sala B1.44-46) o godz. 16.00 zacznie się Arena Robotów.

22 marca od godz. 14.00 w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych (Żwirki i Wigury 101, aula A), głównej siedzibie Inkubatora UW, odbędzie się prezentacja osiągnięć oraz najciekawszych projektów zrealizowanych przy wsparciu Inkubatora przez studentów i doktorantów.

Na zakończenie obchodów, 23 marca od godz. 15 do 18.00, odbędzie się gra miejska “W poszukiwaniu Inkubatora UW”, która przeprowadzona zostanie na terenie kampusu głównego UW (Krakowskie Przedmieście 26/28) oraz w jednej z siedzib Inkubatora w okolicach budynku przy ulicy Dobrej 55.

www.uw.edu.pl/rok-dzialalnosci-inkubatora-uw