Wyzwania stojące przed pracodawcami w kontekście zmian technologicznych, problemów demograficznych oraz ogólnoświatowej walki o wysoko wykwalifikowanych pracowników, to tematy, które zostaną omówione podczas ogólnopolskiej konferencji „Nowy Ład – szanse i zagrożenia dla polskich pracodawców”.

Konferencja odbędzie się online, 27 maja od godz. 10. Podczas oficjalnego rozpoczęcia głos zabiorą: prof. Grzegorz Karasiewicz, dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. Beata Glinka z Centrum Przedsiębiorczości WZ UW oraz dr hab. Krzysztof Walczak z WZ UW i C&C Chakowski & Ciszek.

 

W dyskusji wezmą udział przedstawiciele administracji państwowej, świata nauki oraz biznesu, m.in: dr Ewa Flaszyńska z Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, prof. Gertruda Uścińska z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, prof. Sebastian Skuza z Wydziału Zarządzania UW i Ministerstwa Finansów, Marek Kowalski z Federacji Przedsiębiorców Polskich, Krzysztof Inglot z Personnel Service oraz prof. Krzysztof Stefański z Uniwersytetu Łódzkiego oraz kancelarii C&C Chakowski & Ciszek.

 

Konferencja „Nowy Ład – szanse i zagrożenia dla polskich przedsiębiorców” będzie składała się z czterech paneli tematycznych:
  • panel I – Automatyzacja, robotyzacja i sztuczna inteligencja a problematyka zatrudnienia.
  • panel II – Koszty zatrudnienia w Nowym Ładzie – ubezpieczenia i podatki.
  • panel III – Oczekiwania i możliwości w zakresie pozyskiwania wysoko wyspecjalizowanego personelu z zagranicy – w szczególności w branży medycznej, biotechnologicznej, produkcyjnej.
  • panel IV – Cyfryzacja procesów zatrudnienia – praca zdalna, elektronizacja dokumentacji.

 

Szczegółowy program konferencji >>

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie https://www.newdeal.com.pl/

 

Organizatorami konferencji są: Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz kancelaria C&C Chakowski & Ciszek.