25 kwietnia po raz pierwszy w historii Uniwersytetu Warszawskiego odbył się Dzień Otwarty Online. Wszyscy zainteresowani studiami na UW mogli dowiedzieć się więcej na temat zasad rekrutacji oraz poznać ofertę edukacyjną uczelni.

Dzień Otwarty jest jednym z najważniejszych cyklicznych wydarzeń Uniwersytetu Warszawskiego, podczas którego osoby zainteresowane studiami mogą poznać ofertę edukacyjną uczelni oraz zasady rekrutacji na wybrane kierunki. W tym roku, po raz pierwszy w historii Uniwersytetu Warszawskiego, z uwagi na wyjątkowe okoliczności, Dzień Otwarty odbywał się przez internet.

 

Uczestnicy mieli okazję poznać ofertę dydaktyczną wydziałów i jednostek oraz wziąć udział w spotkaniach online z osobami reprezentującymi poszczególne kierunki studiów. Dodatkowych informacji udzielali przedstawiciele Biura ds. Rekrutacji, Biura Promocji, Welcome Point oraz Zarządu Samorządu Studentów. Wydarzenie odbywało się częściowo w języku angielskim.

 

Atrakcją specjalną Dnia Otwartego UW Online był wirtualny spacer po uniwersytecie.

Zapis wydarzenia, wirtualna wycieczka i prezentacje kierunków:

Osoby, które nie uczestniczyły w Dniu Otwartym 25 kwietnia mogą zapoznać się z informacjami na temat uczelni w dowolnej chwili. Zapis wydarzenia dostępny jest na profilu Uniwersytetu Warszawskiego na Facebooku oraz na kanale UW na YouTube.

 

Na kanale YouTube UW dostępny jest również zapis wirtualnej wycieczki po uniwersytecie.

 

Prezentacje dotyczące poszczególnych kierunków znajdują się pod adresem:

https://promocja.uw.edu.pl/prezentacje_do2020/