21 kwietnia na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się Dzień Otwarty. Podczas spotkania na kampusie głównym kandydaci na studia będą mogli poznać zasady rekrutacji i ofertę wszystkich uniwersyteckich jednostek.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się 21 kwietnia na kampusie głównym przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Od 10.00 do 16.00 na poszczególnych stoiskach będzie można zapoznać się z ofertą wszystkich uniwersyteckich jednostek.

 

Organizatorzy zaprezentują studia I, II i III stopnia, studia podyplomowych oraz kursy Uniwersytetu Otwartego UW. Uczestnicy wydarzenia będą mogli porozmawiać z wykładowcami i studentami, poznać zasady rekrutacji, a także dowiedzieć się więcej o tym, jak wyglądają studia na UW.

 

Harmonogram spotkań

 

Informator na dzień otwarty UW 2018 (pdf)

 

Kursy dla maturzystów

W kwietniu na Uniwersytecie Warszawskim zostaną zorganizowane bezpłatne kursy dla maturzystów. Wydział Geografii i Studiów Regionalnych zaprasza na cykl wykładów „Ogarnij Gegrę”, który odbędzie się od 16 do 19 i 23 kwietnia w godzinach wieczornych. Na spotkaniach maturzyści będą mogli powtórzyć wszystkie najważniejsze zagadnienia, które mogą pojawiać się na egzaminie dojrzałości z geografii.

 

Więcej informacji

 

Na nocną powtórkę z WOS-u zaprasza Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych. Spotkania odbędą się 25 i 26 kwietnia w godz. 21.00-3.00. Maturzyści będą mogli powtórzyć wiadomości dotyczące m.in. podstaw ustroju RP, systemów politycznych czy prawa Unii Europejskiej.

 

Więcej informacji