Tym, którym najlepiej wiedza wchodzi do głowy pod presją czasu, Biblioteka Uniwersytecka udostępnia książki nawet w nocy. Akcja „BUW dla sów” potrwa od 18 stycznia do 6 lutego.

Sesja egzaminacyjna na UW zacznie się 28 stycznia, a skończy się 10 lutego. Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66 po raz kolejny przedłuży godziny otwarcia w okresie sesji. Warunkiem korzystania ze zbiorów jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Od poniedziałku 18 stycznia do soboty 6 lutego biblioteka będzie czynna do godz. 5, czyli do pierwszego porannego autobusu.

W soboty (23 i 30 stycznia oraz 6 lutego) BUW będzie czynny w godz. 9–21, w niedziele (31 stycznia i 7 lutego) w godz. 15–20. 24 stycznia (niedziela) biblioteka będzie zamknięta.

Więcej informacji www.buw.uw.edu.pl