Uniwersytet Warszawski Wynajem sal i inne usługi

Wynajem sal i inne usługi

Organizacja imprez, wynajem sal i powierzchni

Jednostki Uniwersytetu Warszawskiego, uniwersyteckie organizacje studenckie i doktoranckie, zewnętrzne firmy i instytucje mają możliwość wynajęcia pomieszczeń w uniwersyteckich budynkach przy Krakowskim Przedmieściu, m.in. w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej, Auditorium Maximum oraz Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich. W ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt sal o różnej powierzchni i charakterze: duże aule konferencyjne, mniejsze sale wykładowe, sale zabytkowe (wykaz sal oraz cennik). Informacji udziela Biuro Spraw Studenckich.

W sprawie wynajmu pomieszczeń w pozostałych budynkach Uniwersytetu, należy kontaktować się z wydziałami i jednostkami, mieszczącymi się w danych gmachach.

Wydziały i jednostki

W sprawie wynajmu pomieszczeń na terenie Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66, należy kontaktować się z BUW.

Przedsięwzięcia komercyjne i reklamowe

Zgodę na akcje promocyjne i reklamowe oraz wszelkie przedsięwzięcia komercyjne na kampusie głównym przy Krakowskim Przedmieściu (np. nagrywanie materiałów komercyjnych) wydaje kanclerz Uniwersytetu Warszawskiego.

Noclegi
Inne
  • Sekcja Rozliczeń Wydziałów Kwestury odda innym jednostkom UW używane meble biurowe (m.in. biurka, ławę i krzesła). Więcej informacji można uzyskać wysyłając pytanie na adres e-mail: Magdalena.Zórawska(at)adm.uw.edu.pl lub pod numerem telefonu: 22 55 23 314.
  • Biuro ds. Nieruchomości „Powiśle” sprzeda osobom fizycznym lub prawnym niesprawną maszynę szorująco-zbierającą samojezdną TASKI SWINGO 3500, rocznik 2010, nieużytkowaną od czerwca 2018 r. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 22 55 25 918 lub wysyłając pytanie na adres e-mail: bnp(at)adm.uw.edu.pl. Ofertę należy złożyć do godz. 14.00 dnia 14 grudnia 2018 r., wysyłając ją pocztą tradycyjną na adres: Biuro ds. Nieruchomości „Powiśle”, ul. Dobra 68/70, 00-312 Warszawa; pocztą elektroniczną: bnp(at)adm.uw.edu.pl; lub przesłać faksem pod numer 22 55 25 919 (decyduje data wpływu).
  • Ośrodek Studiów Amerykańskich ma do oddania innym jednostkom UW meble i sprzęt w stanie używanym. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailowy na adres asc(at)uw.edu.pl lub pod nr tel. 22 55 333 21. Lista przedmiotów OSA (pdf)
  • Biuro ds. Nieruchomości Powiśle przekaże innym jednostkom UW lub sprzeda osobom spoza uczelni sprzęty, które były na wyposażeniu restauracji. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 22 55 25 926 lub pisząc na adres e-mail: bnp(at)adm.uw.edu.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca.
  • Uniwersytet Warszawski wydzierżawi budynek w stylu zakopiańskim w Kościelisku przy ul. Kiry 36. Ogłoszenie o dzierżawie nieruchomości (pdf)

Przydatne kontakty i linki

Biuro Spraw Studenckich