Uniwersytet Warszawski Wynajem sal i inne usługi

Wynajem sal i inne usługi

Organizacja imprez, wynajem sal i powierzchni

Jednostki Uniwersytetu Warszawskiego, uniwersyteckie organizacje studenckie i doktoranckie, zewnętrzne firmy i instytucje mają możliwość wynajęcia pomieszczeń w uniwersyteckich budynkach przy Krakowskim Przedmieściu, m.in. w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej, Auditorium Maximum oraz Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich. W ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt sal o różnej powierzchni i charakterze: duże aule konferencyjne, mniejsze sale wykładowe, sale zabytkowe (cennik). Informacji udziela Biuro ds. Nieruchomości.

W sprawie wynajmu pomieszczeń w pozostałych budynkach Uniwersytetu, należy kontaktować się z wydziałami i jednostkami, mieszczącymi się w danych gmachach.

Wydziały i jednostki

W sprawie wynajmu pomieszczeń na terenie Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66, należy kontaktować się z BUW.

Przedsięwzięcia komercyjne i reklamowe

Zgodę na akcje promocyjne i reklamowe oraz wszelkie przedsięwzięcia komercyjne na kampusie głównym przy Krakowskim Przedmieściu (np. nagrywanie materiałów komercyjnych) wydaje kanclerz Uniwersytetu Warszawskiego.

Noclegi
Inne
  • Sekcja Rozliczeń Wydziałów Kwestury odda innym jednostkom UW używane meble biurowe (m.in. biurka, ławę i krzesła). Więcej informacji można uzyskać wysyłając pytanie na adres e-mail: Magdalena.Zórawska(at)adm.uw.edu.pl lub pod numerem telefonu: 22 55 23 314.
  • Ośrodek Studiów Amerykańskich ma do oddania innym jednostkom UW meble i sprzęt w stanie używanym. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailowy na adres asc(at)uw.edu.pl lub pod nr tel. 22 55 333 21. Lista przedmiotów OSA (pdf)
  • Uniwersytet Warszawski wydzierżawi budynek w stylu zakopiańskim w Kościelisku przy ul. Kiry 36. Ogłoszenie o dzierżawie nieruchomości (pdf)

Przydatne kontakty i linki

Biuro ds. Nieruchomości