Uniwersytet Warszawski Wynajem sal i inne usługi

Wynajem sal i inne usługi

Organizacja imprez, wynajem sal i powierzchni

Jednostki Uniwersytetu Warszawskiego, uniwersyteckie organizacje studenckie i doktoranckie, zewnętrzne firmy i instytucje mają możliwość wynajęcia pomieszczeń w uniwersyteckich budynkach przy Krakowskim Przedmieściu, m.in. w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej, Auditorium Maximum oraz Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich. W ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt sal o różnej powierzchni i charakterze: duże aule konferencyjne, mniejsze sale wykładowe, sale zabytkowe (wykaz sal oraz cennik). Informacji udziela Biuro Spraw Studenckich.

W sprawie wynajmu pomieszczeń w pozostałych budynkach Uniwersytetu, należy kontaktować się z wydziałami i jednostkami, mieszczącymi się w danych gmachach.

Wydziały i jednostki

W sprawie wynajmu pomieszczeń na terenie Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66, należy kontaktować się z BUW.

Przedsięwzięcia komercyjne i reklamowe

Zgodę na akcje promocyjne i reklamowe oraz wszelkie przedsięwzięcia komercyjne na kampusie głównym przy Krakowskim Przedmieściu (np. nagrywanie materiałów komercyjnych) wydaje kanclerz Uniwersytetu Warszawskiego.

Noclegi
Inne
  • Biuro ds. Nieruchomości Powiśle przekaże innym jednostkom UW lub sprzeda osobom spoza uczelni sprzęty, które były na wyposażeniu restauracji. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 22 55 25 926 lub pisząc na adres e-mail: bnp(at)adm.uw.edu.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca.
  • Uniwersytet Warszawski wydzierżawi budynek w stylu zakopiańskim w Kościelisku przy ul. Kiry 36. Ogłoszenie o dzierżawie nieruchomości (pdf)
  • Zakład Graficzny ma do przekazania innym jednostkom uniwersyteckim urządzenie cyfrowe do druku kolorowego. Szczegółowych informacji udziela Sylwia Chrostek, tel. 600 562 973.

Przydatne kontakty i linki

Biuro Spraw Studenckich