Uniwersytet Warszawski Zarządzanie programem: struktura zarządzania realizacją programu

Biura programu wieloletniego

Biuro Programu Wieloletniego
bpw.uw.edu.pl
kierownik: Anna Dobrowolska

adobrowolska(at)adm.uw.edu.pl, tel. 22 55 41 002

Do zadań biura należy m.in. sprawozdawczość i monitoring programu, koordynacja kontroli, analiza ryzyk oraz tworzenie dokumentów i procedur. Zakres działań BPW >>

11 października 2016 roku rektor UW powołał Annę Dobrowolską, kierownik BPW, na stanowisko kierownika programu wieloletniego. Kierownik programu zajmuje się zarządzaniem bieżącą realizacją programu. (Zarządzenie w sprawie powołania kierownika programu wieloletniego)

Biuro Innowacji w Przestrzeni Akademickiej
bipa.uw.edu.pl
kierownik: Beata Jaworska

bm.jaworska2(at)uw.edu.pl

Do zadań biura należy m.in. badanie potrzeb użytkowników, projektowanie rozwiązań, koordynacja pracy zespołów użytkowników powołanych na potrzeby programu. Zakres działań BIPA >>

Biuro Realizacji Inwestycji
kierownik: Paweł Warzocha

pawel.warzocha(at)adm.uw.edu.pl, tel. 22 55 27 351

Do zadań biura należy m.in. przygotowanie inwestycji do realizacji w zakresie niezbędnych decyzji i pozwoleń, przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zlecania usług projektowych i robót budowlanych, nadzorowanie pracy wykonawców robót budowlanych, inwestorów zastępczych i projektantów. Zakres działań BRI >>

UWAGA: Od 16 marca 2020 roku do odwołania pracownicy administracyjni Biura Realizacji Inwestycji pracują w formie dyżurów w godz. 8.00 -16.00.

Zespół Doradczy

8 maja 2020 r. rektor powołał Zespół Doradczy w ramach programu wieloletniego. Do jego zadań należy m.in.: nadzorowanie realizacji programu wieloletniego, opiniowanie projektów zmian w programie i zmian w inwestycjach, opiniowanie dokumentów, rekomendowanie działań i rozwiązań na rzecz efektywnej realizacji programu wieloletniego.

Skład i zadania Zespołu Doradczego >>

Zespoły robocze

6 marca 2020 r. rektor UW powołał Zespół Roboczy ds. Planów Przestrzennych w ramach programu wieloletniego. Do jego zadań należy m.in.: przygotowanie propozycji wariantów zagospodarowania przestrzennego kampusów UW, przygotowanie wniosków do studiów i planów przestrzennych m.st. Warszawy w zakresie uwzględnienia potrzeb UW, opiniowanie wytycznych funkcjonalno-użytkowych oraz programów funkcjonalno-użytkowych, opiniowanie projektów  warunków konkursów architektonicznych, opiniowanie lub przygotowanie projektów zasad użytkowania i standardów jakości przestrzeni.

Skład i zadania Zespołu Roboczego ds. Planów Przestrzennych >>

6 marca 2020 r. rektor UW powołał Zespół Roboczy ds. Rozwoju Systemu Biblioteczno-Informacyjnego Uniwersytetu Warszawskiego w ramach programu wieloletniego. Do jego zadań należy m.in.: przygotowanie propozycji rozwiązań dotyczących funkcjonowania Systemu Biblioteczno-Informacyjnego UW w ramach inwestycji objętych programem, przygotowanie niezbędnych ekspertyz i analiz w zakresie funkcjonowania bibliotek na UW oraz dbałość o spójność decyzji inwestycyjnych z działalnością bibliotek.

Skład i zadania Zespołu Roboczego ds. Rozwoju Systemu Biblioteczno-Informacyjnego >>

Zespoły użytkowników

W skład zespołów wchodzą przedstawiciele jednostek, którzy są przyszłymi użytkownikami obiektów wybudowanych lub zmodernizowanych w ramach danej inwestycji programu. Zespoły powołuje rektor UW. Do ich zadań należy opracowanie szczegółowych wymogów funkcjonalno-użytkowych w odniesieniu do danej inwestycji oraz zakresu i planowanych kosztów wyposażenia. Więcej o pracach zespołów użytkowników >>