17 maja odbędzie się czwarta edycja festiwalu Miasteczko na Styku Kultur – Cultural Hot Spot. Wydarzenie ma na celu zapoznanie społeczności akademickiej z kulturą i tradycjami zagranicznych studentów.

Miasteczko na Styku Kultur – Cultural Hot Spot ma na celu przybliżenie społeczności akademickiej tradycji zagranicznych studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Najwięcej z nich pochodzi z Ukrainy, Białorusi, Chin, Turcji i Azerbejdżanu. W programie festiwalu są m.in. warsztaty z kaligrafii, gry i zabawy oraz występy artystyczne.

Czwarta edycja wydarzenia odbędzie się 17 maja, w godz. 11.00-17.00 na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu.

Organizatorami festiwalu są Komisja Współpracy Zagranicznej ZSS UW, Welcome Point UW, Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW oraz Samorząd Studentów Wydziału Orientalistycznego.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Welcome Point UW oraz na Facebooku.