Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju 6 czerwca odbędzie się panel dyskusyjny pt. „Znaczenie umów międzynarodowych w dążeniu do Celów Zrównoważonego Rozwoju”. W debacie wezmą udział: dr hab. Aleksander Gubrynowicz, mgr Ilona Morżoł, dr Andrzej Kassenberg. Dr Anna Kalinowska i dr Witold Lenart będą moderować dyskusję. Panel jest zwieńczeniem cyklu otwartych wykładów organizowanych przez UCBS, który w tym roku nosił nazwę „Umowy międzynarodowe – czy są skuteczne wobec wyzwań globalnych?”.

Wydarzenie organizuje Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem (UCBS).

Panel odbędzie się 6 czerwca o godz. 16.00 w auli „A” Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów (Warszawski Cyklotron) w Kampusie Ochota (ul. Pasteura 5 A).

Szczegółowe informacje >>