W dniach 21–22 października na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się Zjazd Forum Uniwersytetów Polskich. W programie wydarzenia znajdują się Debata Kandydatów na Przewodniczącego Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej (PSRP) oraz Gala Laurów Uniwersyteckich.

Debata Kandydatów na Przewodniczącego Parlamentu Studentów RP odbędzie się 21 października o godz. 17.00 w Auli im. Adama Mickiewicza w Auditorium Maximum na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. PSRP jest niezależną ogólnopolską organizacją będącą ustawowym reprezentantem wszystkich studentów w Polsce. Zrzesza samorządy studenckie ze wszystkich uczelni publicznych i niepublicznych w kraju.

Gala Laurów Uniwersyteckich odbędzie się 22 października o godz. 18.00 w Sali Katalogowej Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66. Ideą Gali Laurów Uniwersyteckich jest wskazywanie inicjatyw, osób i organizacji, które wspierają działalność studentów.

Podczas wydarzenia zostaną wręczone nagrody dla studentów w dziewięciu kategoriach: Projekt Naukowy, Uniwersytet Perspektyw, Projekt Sportowy, Projekt Kulturalny (inny niż Juwenalia), Projekt Dydaktyczny, Media Uniwersyteckie, Projekt Społeczny, Projekt ProStudencki oraz EKO Projekt. Galę uświetnią występy zespołów studenckich.

Więcej informacji na temat wydarzeń oraz prowadzonych na nie zapisów znajduje się na stronie Forum Uniwersytetów Polskich >>