31 stycznia rozpoczną się zapisy na zajęcia sportowe w semestrze letnim 2022/2023 dla pracowników, emerytów i rencistów UW. Rejestracja na zajęcia potrwa do 5 lutego. Chęć udziału w zajęciach należy zgłosić poprzez formularz znajdujący się na stronie: wfisport.uw.edu.pl w zakładce „Dla pracowników”.

 

W pierwszej turze zapisów każda uprawniona osoba może zapisać się do jednej grupy w ramach dostępnego limitu miejsc. W przypadku niewypełnienia limitu zostanie uruchomiona druga tura zapisów, w której możliwe jest zapisanie się również na drugie zajęcia. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zajęcia skierowane są do pracowników, emerytów i rencistów UW, którzy mogą skorzystać w semestrze letnim 2022/2023 z zajęć m.in. z siatkówki, pilatesu, fitballu, tenisa stołowego, badmintona, aqua fitness, wspinaczki i gimnastyki.

 

6 lutego pod tym adresem zamieszczona zostanie informacja o dostępnych miejscach po pierwszej turze zapisów. Druga tura rozpocznie się 7 lutego i potrwa do wyczerpania limitu miejsc.

 

Wszystkie zajęcia sportowe w semestrze letnim 2022/2023 rozpoczną się 27 lutego. Odbywać się będą przy ul. Banacha 2a oraz ul. Dobrej 56/66 (budynek Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, poziom -1).

 

Szczegółowe informacje, w tym harmonogram zapisów oraz grafik zajęć, znajdują się na stronie: wfisport.uw.edu.pl/zajecia-dla-pracownikow/.