Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” oraz Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej zapraszają na koncert z cyklu „Żakowe Tańcowanie”.

Występ odbędzie się 1 grudnia o godz. 17.00 w Mateczniku Mazowsze (ul. Świerkowa 2, Otrębusy).

Bezpłatne bilety można odbierać w siedzibie Zespołu: ul. Banacha 2B (kampus Ochota) po uprzedniej rezerwacji telefonicznej (22 55 40 718) lub mailowej (warszawianka@uw.edu.pl).

Żakowe Tańcowanie” to akademickie święto tańca i okazja do zaprezentowania społeczności Uniwersytetu Warszawskiego oraz warszawskiej publiczności tanecznego dorobku artystycznego innych polskich środowisk akademickich. Wspólne koncertowanie, spotkanie integracyjne to także okazja do wymiany doświadczeń – zarówno artystycznych, jak i naukowych.

Szczegółowe informacje>>