„Zimowa Wałówka” to inicjatywa, w ramach której Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW pomaga potrzebującym zwierzętom. W tym roku przypada jej siódma odsłona. Projekt potrwa do 19 marca.

Do akcji „Zimowa Wałówka” można dołączyć poprzez: wysyłkę karmy do wybranej organizacji, udostępnianie informacji o potrzebujących zwierzętach, udostępnianie przygotowanych przez organizatorów materiałów i infografik oraz udział w warsztatach online

15 marca godz. 17.30 odbędzie się spotkanie online z behawiorystką Martą Kotarbińską (Fundacja Zwierzochron). Będzie to wydarzenie kończące tegoroczną odsłonę akcji. Podczas spotkania będzie można m.in. dowiedzieć się, jak psy widzą świat i jak komunikują się z ludźmi.

Zgłoszenia udziału można przesyłać do 11 marca (włącznie) na adres: wolontariat[at]uw.edu.pl. Spotkanie odbędzie się na platformie Google Meets.

Informacje szczegółowe na temat akcji „Zimowa Wałówka” znajdują się na stronie Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu UW oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.