9 grudnia (piątek) odbędzie się uroczyste zakończenie programu rozwoju kluczowych kompetencji kadry kierowniczej Uniwersytetu Warszawskiego – Akademia Liderów. Na wydarzeniu spotkają się absolwenci Akademii Liderów 2020 – 2022, którzy ukończyli program, składający się z dziesięciu modułów:

• Przyszłość UW i jej liderzy;
  • Rola i rozwój lidera, wpływ na innych;
  • Komunikacja;
  • Motywacja i równowaga w życiu;
  • Organizacja pracy;
  • Zespół;
  • Informacja zwrotna i komunikowanie się w sytuacjach trudnych;
  • Radzenie sobie z konfliktem i negatywnymi emocjami;
  • Kompetencje mentoringowe i coachingowe w roli lidera, rozwój pracowników i własny;
  • Przyszłość UW – wkład liderów.

Dodatkowo każdy uczestnik mógł poszerzyć wiedzę na warsztatach fakultatywnych takich, jak: „Sytuacje trudne w pracy lidera’, „Produktywność osobista i aplikacje mobilne”, „Negocjacje”, „Techniki twórczego myślenia”, „Prawne aspekty funkcjonowania UW” czy „Sztuka wystąpień publicznych”.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14.00 w Auli Starej Biblioteki na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

Dodatkowe pytania prosimy przesyłać na adres e-mail: akademia.liderow[at]uw.edu.pl.